Top

Okna a dveře

Kvalitní okna a dveře přesně na míru budou vašemu domu slušet

Výplně stavebních otvorů plní u každého domu především důležitou izolační funkci, bezpečně ho uzavírají a vizuálně dotváří. Náš sortiment obsahuje okna, zdvižně posuvné a vchodové dveře, které jsou přesně vyráběny podle zaměřených rozměrů ve zvolené konfiguraci konstrukčních prvků  a  povrchové úpravy.  Jsme schopni vyhovět jak technickým požadavkům, a to i u nízkoenergetických a pasívních staveb, tak i architektonickému záměru nebo estetickému cítění našich klientů.  Proto vám výrobky od nás budou nejen výborně sloužit, ale budou vašemu domu také slušet.


Okna

Plastová a hliníková okna mají nespornou výhodu nejen ve svých izolačních parametrech, ale také v jednodušší údržbě a dlouhé životnosti.

Zdvižně posuvné dveře

Posuvný systém dveří od firmy GEALAN propojí opticky obytný prostor s exteriérem, přičemž zachová interiéru výjimečnou těsnost bez úniků tepla.

Vchodové dveře

Moderní, elegantní, spolehlivé a bezpečné zateplené plastové dveře s rámy ze systému GEALAN a výplněmi Perito spoluvytváří styl celého domu.

Sítě proti hmyzu

Praktická ochrana před hmyzem neomezující větrání místností je k dispozici v mnoha variantách tak, aby korespondovala se vzhledem oken nebo dveří.


Systémy profilů

 

Profily pro výrobu oken a dveří musí podle současných norem splňovat stále přísnější technická kritéria. Proto našim zákazníkům nabízíme inovativní, ale prověřené,  systémové platformy, které bez kompromisů zajistí odpovídající  tepelnou a zvukovou izolaci, bezpečnost proti vloupání, vylepšenou statiku a dokonalý vzhled. Rozhodovat se mohou mezi plastovými nebo hliníkovými systémy.

Plastový profil S 8000 IQ

Populární systém se součinitelem prostupu tepla rámu Uf = 1,2 W/K.m² nabízí skvělé izolační vlastnosti a vysokou pevnost za jedinečnou cenu.

Uf
1,2
W/K.m²

Plastový profil S 9000

S 9000 využívá maximální možnou tepelnou izolaci. Standardně vykazuje hodnotu Uf = 0,92 W/K.m² a je v souladu se směrnicí ift pro pasivní domy .

Uf
0,92
W/K.m²

Plastový profil S 9000 FUTURA

FUTURA je kombinací komponentů systému S 9000 se zlepšenou tepelnou izolací díky využití technologie vypěněného jádra IKD a ověřenou hodnotou Uf = 0,89 W/K.m² .

Uf
0,89
W/K.m²

Hliníkové systémy

Hliníkové systémy nabízí dlouholetou praxí ověřené výrobky pro nejrůznější typy objektů, na něž jsou kladeny nejvyšší konstrukční a architektonické nároky.

Uf
0,87
W/K.m²