Top

Spustili jsme nové webové stránky

13.10.2015

novy-web

Připravili jsme pro vás novou webovou prezentaci naší firmy tak, aby odpovídala lépe možnostem moderních zobrazovacích zařízení a zároveň posunula o stupeň výše svou informační hodnotu. Najdete zde mnohem více potřebných informací a věříme, že pro vás bude také zdrojem inspirace při plánování modernizace vašeho domova.

 

Rozdělili jsme pro vás náš sortiment do tří základních kategorií, ve kterých jsou k jednotlivým produktům uvedena nejdůležitější fakta. Jak produkty vypadají po osazení uvidíte v přehledu našich referencí. Jestliže vás zaujme některé řešení, můžete si okamžitě napsat o zaslání podrobnějších informací. Anebo využijte poptávkový formulář pro vyžádání si předběžné kalkulace na systémy pro váš dům.

Nezahlcujeme vás záplavou dokumentace plné technických dat, ne každý je odborník a proto se s vámi radši sejdeme, vše vám vysvětlíme a najdeme společně to, co hledáte. Na stránce kontakt je připraven jednoduchý kontaktní formulář, využijte jej pro sjednání schůzky.

 

Využíváme nyní dokonalejší administrační rozhraní, díky kterému vás můžeme lépe informovat o nových produktech, službách, akčních nabídkách a novinkách týkajících se naší činnosti. Věříme, že se vám web bude nejen líbit, ale že také vám zjednoduší cestu k nám. Už se na vás těšíme.