Top

Stínící technika

Naše firma nabízí ucelený sortiment stínící techniky pro vnitřní prostory i exteriér

Interiérové stínění zahrnuje vnitřní žaluzie a látkové rolety, plisé žaluzie, vertikální žaluzie a posuvné stěny. Venkovní rolety, žaluzie a markýzy spadají do kategorie stínění exteriérového.

U všech produktů klademe důraz na kvalitu a dlouhou životnost produktů. Naše portfolio se skládá z prověřených a oblíbených výrobků značek KASKO Vsetín. I díky podpoře těchto silných dodavatelů jsme vám schopni poskytnout široký výběr produktů, kdy převážná část je ihned skladem nebo k dodání v řádu několika mála dnů.


Markýzy

Markýzy jsou velmi zajímavým a praktickým prvkem schopným zastínit velké plochy teras, balkónů, zimních zahrad či prosklených výloh.

Venkovní žaluzie

Moderní typ stínění z hliníkových lamel různé šířky a tvarů s možností elektrického pohonu odráží sluníčko dřív, než pronikne do interiéru.

Venkovní rolety

Venkovní rolety chrání v létě interiér proti slunci, v zimě omezují únik tepla. Tvoří bariéru vůči prachu, hluku a také nezvaným hostům.

Interiérové žaluzie

Interiérové žaluzie umožňují efektivní regulaci stínění za příznivou cenu. Na výběr jsou různé šíře lamel v mnoha barevných variantách.

Látkové rolety

Elegantní látkové rolety sluší díky nepřeberné nabídce designů látek každé místnosti domu. Lze je instalovat na klasická i střešní okna.

Plisé žaluzie

Žaluzie ze skládané textilie jsou nejlepší pro zastínění atypických oken ve tvaru kruhové výseče, lichoběžníku či mnohoúhelníku.

Vertikální žaluzie

Žaluzie ze svislých pruhů látky vytváří dokonalou clonu na skleněných stěnách a velkých oknech domácností nebo kanceláří.

Posuvné stěny

Jsou netradičním stínícím prvkem z širokých vertikálních pásů k zastínění stěny s oknem nebo k přepažení velkých vnitřních prostorů.