Top

Garážová vrata a brány

Moderní vrata a brány od nás zvýší komfort a bezpečí

Nabídka garážových vrat zahrnuje desítky modelů sekčních, rolovacích, křídlových vrat a také vrata s bočním posuvem. Obdobnými provedeními vrat, ovšem většinou s požadovanými většími rozměry, vybavujeme také průmyslové objekty a firemní budovy. Mezi průmyslová vrata patří také fóliová nebo protipožární vrata. Jednoduchý přístup na váš pozemek vyřešíme křídlovými nebo posuvnými vjezdovými branami. Obchodní prostory vám zajistíme praktickými roletovými mřížemi.

Náš sortiment je založen na spolehlivých systémech, které splňují ty nejvyšší nároky na mechanické vlastnosti a bezpečnostní parametry. Díky funkčnímu designu, elegantnímu vzhledu a kvalitní povrchové úpravě zvýší celkový vizuální dojem a užitnou hodnotu vašeho domu nebo firemního objektu.


Sekční garážová vrata

Sekční vrata jsou díky čistému designu oblíbená zejména u moderních staveb. Provedení přizpůsobíme rozměrovým, estetickým i funkčním požadavkům zákazníka.

Rolovací garážová vrata

Konstrukce a technické řešení předurčuje rolovací vrata zejména do menších garáží. Nespornou výhodou je jejich instalace bez nutnosti stavebních úprav.

Posuvná garážová vrata

Bočně posuvná garážová vrata nalézají uplatnění všude, kde je nezbytné zaručit plnou výšku vstupního otvoru. Při částečném otevření umožňují rychlý průchod osob.

Křídlová vrata

Nestárnoucí klasika v soudobém provedení má své místo jak v garážích, tak i průjezdech starších rodinných domů. Na přání mohou být vrata opatřena prosvětlovacími okénky.

Průmyslová vrata

Vrata do průmyslových provozů, garáží, myček nebo skladovacích hal splňují nejnáročnější kriteria kladené na funkčnost a odolnost při každodenním intenzivním zatížení.

Vjezdové brány

Posuvné nebo křídlové vjezdové brány spolu s oplocením spolehlivě chrání na váš pozemek. Při osazení elektrickým pohonem s dálkovým ovládáním maximalizují vaše pohodlí.

Roletové mříže

Elegantní, viditelné a spolehlivé zabezpečení výkladů, oken, dveří nebo neuzavřených vstupů do obchodních jednotek v nákupních střediscích.

Automatické pohony

Pohony garážových vrat a vjezdových bran pro komfortní automatické otvírání a zavírání bez zbytečné námahy patří v současné době již k nezbytným prvkům výbavy.


POŠLETE NÁM NEZÁVAZNOU POPTÁVKU, RÁDI PRO VÁS VYTVOŘÍME KALKULACI

Ve zprávě, prosím, specifikujte rozměry, model produktu a preferované barevné provedení.

* označená pole je nutno vyplnit