Top

Průmyslová vrata

vrata-hasicska-zbrojnice

Průmyslová vrata jsou vrata pro zákazníky v průmyslovém sektoru, pro velké haly a skladovací prostory, do kterých vjíždí vysoká technika a nákladní vozidla. Nejlepším řešením jsou automatická vrata dosahující daleko vyšších rozměrů, a to při zachování stejných kvalit, jako u standardních garážových vrat.

Průmyslová vrata vyrábíme vždy přesně na míru a tím zaručujeme precizní vyplnění stavebních otvorů téměř jakéhokoli tvaru a rozměru.

 

TYPY PRŮMYSLOVÝCH VRAT

 

PRŮMYSLOVÁ SEKČNÍ VRATA

Průmyslová sekční vrata se otvírají svisle nahoru a poskytují tak prostor před bránou i za ní. Lamely vrat se ukládají pod stropem plošně, přes otvor svisle nebo podle sklonu střechy. Sekční průmyslová vrata přesvědčují špičkovým designem a bezpečností.

 

PRŮMYSLOVÁ ROLOVACÍ VRATA

Průmyslová rolovací vrata umožňují rychlé uzavření prostoru jednoduchou kompaktní konstrukcí s malým počtem prvků. Rolovací průmyslová vrata jsou vhodné pro každou architekturu a díky malé potřebě místa se přizpůsobí různým situacím.

 

PRŮMYSLOVÁ KŘÍDLOVÁ VRATA

Tam, kde nejsou dispozice vhodné k osazení sekčních nebo rolovacích průmyslových vrat, najdou uplatnění křídlová průmyslová vrata. Tato se stávají stále populárnější i pro jejich jednoduchost a bezúdržbovost. Rámy křídel a zárubně jsou zhotoveny z hliníkových profilů a výplně křídel z polyuretanových panelů o tloušťce 42 mm.

 

PROTIPOŽÁRNÍ VRATA

Protipožární vrata a dveře se používají na oddělování požárních úseků. Nabízíme je v sekčním, rolovacím a zásuvném provedení podle požadavků zákazníka a v závislosti na požárním zatížení.

 

FÓLIOVÁ VRATA

Rychloběžná fóliová vrata jsou určena do provozů vyžadujících vysoukou intenzitu jejich použití. Zajišťují podstatné snížení nákladů na energie u vytápěných nebo chlazených objektů. Jsou vyrobena z vysokopevnostního PVC, pro dokonalé prosvětlení s možností začlenění prosvětlovací oken či průhledových pásů.